Reklama

Zabawa w Ośrodku w Stoku Lackim

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Stoku Lackim odbył się coroczny Piknik Rodzinny.

 

Piknik rozpoczęła część artystyczna z występami dzieci. Potem przyszedł czas na zabawę i wspólne spędzanie czasu. Na uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy z bańkami mydlanymi. Były stoiska z fontannami czekoladowymi i owocami. We współpracy z Dywizjonem przeciwlotniczym WP oraz OSP w Pruszynie utworzono stanowiska, gdzie można było zapoznać się ze sprzętem, przymierzyć kamizelki i hełmy. Imprezę zakończył poczęstunek tortem. Organizatorem był Ośrodek w Stoku Lackimi Stowarzyszenie "Ty i Ja" działające przy Ośrodku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości