Przed godz. 7. na DK2 w Ujrzanowie doszło do zderzenia samochodów osobowych. Droga jest nieprzejezdna.
Do zderzenia doszło w okolicy skrzyżowania DK2 ze skrętem w kierunku Stoku Lackiego. Na miejscu pracują służby. Tworzy się korek. Warto poszukać objazdów.
Jak informuje kom. Ewelina Radomyska z KMP Siedlce, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
WS czy WSI?
Kolejne zderzenie i po raz kolejny droga jest nieprzejezdna? Po co tam sa sluzby?? Po udzieleniu pomocy rannym, jezeli nie ma koniecznosci czekania na prokuratora uszkodzone pojazdy na bok i ruch powinien byc przywrocony!!!
WS czy WSI?
Kolejne zderzenie i po raz kolejny droga jest nieprzejezdna? Po co tam sa sluzby?? Po udzieleniu pomocy rannym, jezeli nie ma koniecznosci czekania na prokuratora uszkodzone pojazdy na bok i ruch powinien byc przywrocony!!!