Reklama

Zderzenie skody z bmw na trasie Siedlce-Łuków

22 maja w godzinach rannych na drodze krajowej nr 63, w rejonie skrzyżowania z drogą relacji Gręzówka - Krynka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

-Do zdarzenia doszło przed godziną 7 na drodze krajowej nr 63. Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 23-latek kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa 35-latkowi jadącemu drogą krajową samochodem marki BMW. W wyniku tego zdarzenia kierujący bmw został zabrany do szpitala. Jego obrażenia okazały się jednak niegroźne. Obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje asp. szt. Marcin Jóźwik z łukowskiej KPP.

Reklama

Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.

Zdjęcia: KPP Łuków

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości