Reklama

Zderzenie w Wiśniewie (aktualizacja)

Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Wiśniewie doszło do zderzenia samochodów.

27 czerwca w Wiśniewie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Mitsubishi uderzył w ogrodzenie posesji, a audi w latarnię. Kierująca audi z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Sprawczyni zdarzenia nie ucierpiała.

- Ok. godz. 14.20 50-letnia kobieta jadąca mitsubishi nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z samochodem audi kierowanym przez 33-latkę. Sprawczynię ukarano mandatem. Obie kierujące były trzeźwe – informuje sierż. sztab. Barbara Jastrzębska z siedleckiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości