Samochód osobowy zderzył się z autobusem.
Przed godz. 18 w miejscowości Ługi Rętki, kierująca oplem corsą, jadąc od strony Lipin w kierunku DK2, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu autobusowi linii 11 i uderzyła w jego bok. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Zdjęcia: ak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze