Reklama

Zespół ANKA w Podlasiu (UWAGA ZMIANA TERMINU)

17 lutego o godz. 19 w sali Podlasie MOK w Siedlcach wystąpi zespół ANKA.

Za tą krótką nazwą stoi trójka artystów: Ania Świątczak (doświadczona wokalistka, którą fani muzyki kojarzą przede wszystkim z wieloletnią współpracą z zespołem Ich Troje), Piotrek Aleksandrowicz (gitarzysta o ogromnym dorobku artystycznym, współpracujący od lat z gwiazdami polskiej sceny muzycznej) oraz Robert Kurpisz (manager, muzyk i producent muzyczny).

Zespół powstał około dwóch lat temu. Przełomem dla tej grupy okazał się 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu i Konkurs PREMIER, gdzie utwór „Z każdą chwilą złą” zajął drugie miejsce. Od tej chwili praca przy projekcie nabrała rozpędu, a jej uwieńczeniem było wydanie płyty, której premiera miała miejsce w listopadzie 2022 roku. 

Reklama

Bilet w cenie 100 zł do nabycia na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK. Rezerwacje miejsc– tel. 25 794 31 26.

Termin występu zespołu ANKA został zmieniony na 18 listopada.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości