9 grudnia zmarła Małgorzata Stańczuk - wspaniały pedagog, wieloletnia nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach.
Społeczność "Kolejówka" szkolna pięknie pożegnała śp. Małgorzatę Stańczuk, pisząc o "Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Małgorzaty Stańczuk, wyjątkowego Pedagoga, pełnego pasji Nauczyciela wychowania fizycznego, wspaniałej, radosnej Koleżanki, Człowieka o wielkim sercu, szanowanej i lubianej Przyjaciółki młodzieży. 9 grudnia odeszła od nas wybitna, niezwykle ceniona Nauczycielka. Człowiek życzliwy i serdeczny".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze