Reklama

Zmarła wieloletnia nauczycielka Małgorzata Stańczuk

9 grudnia zmarła Małgorzata Stańczuk - wspaniały pedagog, wieloletnia nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach.

Społeczność "Kolejówka" szkolna pięknie pożegnała śp. Małgorzatę Stańczuk, pisząc o "Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Małgorzaty Stańczuk, wyjątkowego Pedagoga, pełnego pasji Nauczyciela wychowania fizycznego, wspaniałej, radosnej Koleżanki, Człowieka o wielkim sercu, szanowanej i lubianej Przyjaciółki młodzieży. 9 grudnia odeszła od nas wybitna, niezwykle ceniona Nauczycielka. Człowiek życzliwy i serdeczny".

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości