Mieszkańcy Łukowa oraz osoby dojeżdżające do Warszawy i Dęblina muszą przygotować się na zmiany w kursowaniu pociągów.
Od 8 marca wszedł w życie nowy rozkład jazdy, który będzie obowiązywał do 13 czerwca.
Największe utrudnienia czekają pasażerów linii R7 w kierunku Dęblina. W okresie od 12 do 26 kwietnia na odcinku Warszawa Wawer - Otwock całkowicie wstrzymany zostanie ruch pociągów. W tym czasie należy spodziewać się zmian w organizacji podróży oraz możliwych wydłużeń czasu przejazdu.
Zmiany obejmą również połączenia na trasie Łuków - Warszawa. W związku z remontem linii R7 wszystkie połączenia dalekobieżne do i z Lublina zostaną skierowane objazdem przez linię R2. Spowoduje to istotne modyfikacje w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich, w tym zmiany godzin odjazdów i przyjazdów.
Dodatkowo w terminie od 10 marca do 12 czerwca ostatni pociąg w ciągu doby - nr 19801 na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna - zostanie zastąpiony komunikacją autobusową. Utrudnienia związane są z budową tunelu i nocnym zamknięciem linii. Zmiany te będą obowiązywały we wtorki, środy, czwartki i piątki.
Podróżnym zaleca się każdorazowe sprawdzanie aktualnego rozkładu jazdy przed wyjazdem oraz uwzględnienie możliwych opóźnień w planowaniu podróży.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
R2,R7 fajny bełkot, zwykły człowiek na pewno się domyśli co to za trasy, może więcej wysiłku w pisanie
Pociąg z Warszawy do Siedlec przyjeżdża o godz. 17:11. Pociąg z Siedlec do Łukowa odjeżdża o godz. 17:10. Cwanie to wymyślili.
R2,R7 fajny bełkot, zwykły człowiek na pewno się domyśli co to za trasy, może więcej wysiłku w pisanie
Pociąg z Warszawy do Siedlec przyjeżdża o godz. 17:11. Pociąg z Siedlec do Łukowa odjeżdża o godz. 17:10. Cwanie to wymyślili.