Wróć do artykułu

Zdjęcia Szpital wojewódzki z akredytacją do prowadzenia ginekologii onkologicznej - fotorelacja

17/07/2025 | Autor: Tygodnik Siedlecki | źródło: tygodniksiedlecki.com

Fotografie Zdrowie Siedlce

Zdjęcia przedstawiające działania i osiągnięcia w dziedzinie ginekologii onkologicznej w Szpitalu oraz portrety kluczowych specjalistów, takich jak prof. dr hab. n. med. Grzegorz Szewczyk oraz lek. Paulina Dąbrowska, dr n. med. Rafał Karwowski, lek. Maciej Sielski, którzy rozpoczną specjalizację. Oddział uzyskał trzy miejsca specjalizacyjne, co potwierdza wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny. Szpital zaprasza pacjentki do nowoczesnej Poradni Ginekologii Onkologicznej, gdzie oferowana jest profesjonalna pomoc, wsparcie i nadzieja na każdym etapie leczenia. Siedleckie Centrum Onkologii, pod kierownictwem prof. Lubomira Bodnara, jest uznawane za jedno z najlepszych w Polsce, a rozwój onkologii ginekologicznej jest istotną częścią strategii szpitala.

Pomoc, Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II Siedlce - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości