Reklama

Bal dla chrześcijańskich singli

22 kwietnia w Siedlcach odbędzie się pierwsza edycja Balu dla chrześcijańskich singli "ZATAŃCZ-MY".

Bal skierowany jest do osób stanu wolnego w wieku 25-45 lat. Poprzedzi go Msza św. odprawiona w intencji wszystkich uczestników tego wydarzenia w kaplicy Centrum Duszpasterstwa Młodzieży (ul. Brzeska 37) przy kościele pw. Ducha św. w Siedlcach. o godz. 19.

Bal dla osób, które lubią tańczyć i chciałyby poznać nowych ludzi, niebędących obecnie w żadnym związku odbędzie się w sali Olimpia (ul. Janowska 92). Impreza jest bezalkoholowa. Poprowadzi ją wspaniały wodzirej, który zapewni zabawę do białego rana. 

Reklama

By wziąć udział w balu, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ. 

Kontakt do organizatorów: [email protected]

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości