Reklama

Były ławki, nie ma ławek (+sonda uliczna)

W jaki sposób siedleckie władze walczą z panami nadużywającymi alkohol, którzy oblegają ławki przy ulicy 3 Maja? - Usuwają ławki. Demontaż właśnie się rozpoczął.

Od rana do naszej redakcji dzwonią oburzeni takim rozwiązaniem mieszkańcy ulicy.  

- Dlaczego przez tych „żuli” cierpią normalni ludzie? Gdzie mają teraz odpocząć starsze osoby, czy matki z dziećmi? - pytają. 

A Wam jak się podoba takie rozwiązanie problemu? Macie inne propozycje? Komentujcie!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama