W jaki sposób siedleckie władze walczą z panami nadużywającymi alkohol, którzy oblegają ławki przy ulicy 3 Maja? - Usuwają ławki. Demontaż właśnie się rozpoczął.
Od rana do naszej redakcji dzwonią oburzeni takim rozwiązaniem mieszkańcy ulicy.
- Dlaczego przez tych „żuli” cierpią normalni ludzie? Gdzie mają teraz odpocząć starsze osoby, czy matki z dziećmi? - pytają.
A Wam jak się podoba takie rozwiązanie problemu? Macie inne propozycje? Komentujcie!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!