Reklama

Dodatkowe kursy MPK na Wszystkich Świętych

W związku ze świętem Wszystkich Świętych siedleckie MPK od 30 października do 2 listopada uruchomi dodatkowe kursy w okolicach miejskich cmentarzy.

Oto szczegóły: 

LINIE

LS1     10-Lutego - Piłsudskiego - Starowiejska - JANOWSKA   /powrót Janowska-Starowiejska-Piłsudskiego-Wojskowa-Sokołowska-          Popiełuszki/

LS2     KURPIOWSKA - Monte Casino - Piłsudskiego - Starowiejska –  JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

LS3     KALINOWA/LEŚNA - Unitów Podlaskich - Partyzantów - Składowa - Grabianowska - Południowa - Starzyńskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

LS4     CHROBREGO - Dąbrowskiego - Bema - Kazimierzowska - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

Reklama

LS5     PIASKI ZAMIEJSKIE - Warszawska - Piłsudskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

30 października 

LS1 - autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z ul.10 – Lutego i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

31 października

LS1 -  autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z  ul.10 – Lutego i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

 1 listopada

LS1 - autobus będzie kursował co 20 minut w godz.8.00-19.20. Ostatnie   kursy o godz.19.00 i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK.

Reklama

LS2 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.15 z  Kurpiowskiej i godz. 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o  godz.17.45 przez ul. Floriańską do MPK.

LS3 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.00 z Kalinowej i godz. 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30 przez ul. Floriańską do MPK.

LS4 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.9.10 z Chrobrego i godz. 9.40    z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.16.40 przez ul. Floriańską do MPK

Reklama

LS5 - autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.7.55 z Piasków Zamiejskich i     godz.8.25 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.25 przez ul. Floriańską do MPK.

  2 listopada

LS1 - autobus będzie kursował co ½ godziny począwszy od godz. 9.00 z ul.10 – Lutego i z ul. Janowskiej. Ostatnie kursy o godz.17.30.

Dokładne godziny odjazdu umieszczone będą na tabliczkach przystankowych na całej trasie każdej linii.    

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości