Reklama

Dzieło Biblijne

Jutro (14 listopada) w auli pod kościołem św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124) odbędzie się spotkanie w ramach Dzieła Biblijnego Diecezji Siedleckiej. Poświęcone zostanie Ewangelii wg św. Mateusza.

Spotkanie rozpocznie się po mszy wieczornej o godzinie 18.  Poprowadzi je ks. Rafał Pietruczuk, wykładowca Pisma Świętego w Wyższym Seminarium Duchownym w Opolu Nowym.

Prosimy o przynoszenie ze sobą choćby małych wydań Pisma Świętego. Zachęcamy do przeczytania Ewangelii wg św. Mateusza, która będzie centralnym tematem naszego spotkania - informują organizatorzy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości