Reklama

Dzisiaj w Siedlcach święto Służby Więziennej

Na Placu Sikorskiego zakończyły się Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej oraz Obchody 180-lecia Zakładu Karnego w Siedlcach.

Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Niepodległości następnie została odprawiona msza św. w siedleckiej katedrze. Po mszy przemaszerowano na Plac Sikorskiego, gdzie odbywały się główne obchody.

Podczas uroczystości odznaczono zasłużonych dla więziennictwa oraz nadano awanse na wyższe stopnie zawodowe.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości