Na Placu Sikorskiego zakończyły się Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej oraz Obchody 180-lecia Zakładu Karnego w Siedlcach.
Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Niepodległości następnie została odprawiona msza św. w siedleckiej katedrze. Po mszy przemaszerowano na Plac Sikorskiego, gdzie odbywały się główne obchody.
Podczas uroczystości odznaczono zasłużonych dla więziennictwa oraz nadano awanse na wyższe stopnie zawodowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze