W niedzielę, 18 grudnia, w Klubie studenckim „peHa” (ul. 3 Maja 49 w Siedlcach) odbędzie się promocja tomiku wierszy „Efemerydy” Anny Bieleckiej. Poetce będzie towarzyszył zespół Art Song.
Anna Bielecka jest zwyciężczynią konkursu poetyckiego dla siedleckich twórców (konkurs dofinansowany z budżetu Miasta Siedlce), którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Tutajteraz” oraz redakcja "Kultury Siedleckiej". Nagrodą było wydanie autorskiego tomiku i jego promocja. - W ramach konkursu otrzymaliśmy 21 zgłoszeń, z których wybraliśmy 5. Spośród finalistów najlepsza okazała się Anna Bielecka – dowiadujemy się od organizatorów. – Celem konkursu jest wyszukiwanie utalentowanych lokalnych twórców.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!