Reklama

Festiwal Roślin w Siedlcach

To będzie gratka dla miłośników roślin doniczkowych. 14 i 15 października w Hali ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbędzie się Festiwal Roślin, czyli największy w Polsce targ roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach.

Organizatorzy zapewniają, że asortyment będzie bardzo bogaty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników roślin czekają nowe gatunki i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Będzie też duży wybór doniczek, nawozy, podłoża, akcesoria oraz fachowa literatura.

Impreza będzie trwała dwa dni: 14 października (sobota) - 8-20, 15 października (niedziela) - 10-18.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości