Reklama

Ile Niebieskich Kart założono w Siedlcach?

W 2022 roku na terenie Siedlec wszczęto 138 procedur tzw. Niebieskiej Karty. Liczba tych procedur nieznacznie rośnie z roku na rok.

W 2021 roku założono 126 Niebieskich Kart, a w 2020 roku - 118.

Problem doznawania przemocy najczęściej dotyczy kobiet.

W 2020 roku w Siedlcach procedurę uruchomiono w przypadku podejrzenia, że mogą doświadczać przemocy
103 kobiety (w tym 11 dzieci i 11 kobiet powyżej 67 lat) oraz 27 mężczyzn (w tym 10 dzieci i 5 osób powyżej
67 lat). W 2021 roku procedurę uruchomiono w przypadku podejrzenia, że mogą doświadczać przemocy
117 kobiet (w tym 25 dzieci i 9 osób powyżej 67 lat) oraz 22 mężczyzn (w tym 14 dzieci). W 2022 roku
procedurę uruchomiono w przypadku podejrzenia, że mogą doświadczać przemocy 184 kobiety (w tym
43 dzieci i 31 osób powyżej 67 lat) oraz 58 mężczyzn (w tym 40 dzieci i 3 osoby powyżej 67 lat).

Reklama

zdjęcie Janusz Mazurek

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości