Reklama

Jazz w klasztorze w Węgrowie: Zagra Jan Ptaszyn Wróblewski

Miłośnicy jazzu powinni zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 19 listopada (niedziela). Tego dnia bowiem, o godz. 16 w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie odbędzie się koncert Jana Ptaszyna Wróblewskiego z zespołem.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Jazz w klasztorze”. Janowi Ptaszynowi Wróblewskiemu będzie towarzyszyło trio pod kierownictwem Jarosława Michaluka - kontrabasisty, gitarzysty basowego, kompozytora, pedagoga oraz animatora jazzu

Wstęp na koncert wolny, ale liczba miejsc ograniczona.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości