W dniach 12-14 czerwca 2009 r. zawodnicy ULKS Kangur Okrzeja uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Siatkówki i Mini Siatkówki nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie. Zawody były organizowane przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Lublinie, Urząd Marszałkowski oraz Kuratorium Oświaty.
W imprezie wystartowało w sumie 150 zespołów podzielonych na sześć kategorii: młodzicy i młodziczki (II klasa gimnazjum i młodsi), skrzaty (klasy VI) oraz krasnale (klasy V i młodsi). Zawody rozgrywane były na trawie na specjalnie do tego przygotowanych 25 boiskach do siatkówki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!