Reklama

Koncert dla zakochanych

W walentynki wokaliści Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zaśpiewają najpiękniejsze motywy muzyczne ze znanych filmów romantycznych.

- To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich zakochanych par - przekonuje ŁOK. - Poczujcie się jak bohaterowie najbardziej znanych kinowych romansów. Wokaliści Fabryki Piosenki zabiorą Was w podróż po najpiękniejszych motywach muzycznych światowej kinematografii. Na ten koncert koniecznie zabierzcie ze sobą swoją drugą połówkę. W końcu nie bez powodu wydarzenie to przygotowała właśnie para (i to nowożeńców) Monika i Mateusz Obroślakowie.

Koncert „LOVE Story” rozpocznie się w poniedziałek, 14 lutego, o godz. 18.00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Kina Łuków

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości