Reklama

Koncert patriotyczny w kościele w Czerwonce

Pieśni i piosenki patriotyczne znalazły się w programie koncertu poświęconego 160. rocznicy Powstania Styczniowego, który w minioną niedzielę (29 października) odbył się w kościele w Czerwonce (gm. Wierzbno).

Koncert zorganizowała i poprowadziła Zofia Paczóska, prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Ziemi Węgrowskiej. W koncercie wystąpili: Judyta Nowak-Labuń (śpiew), Sylwester Targosz-Szalonek (tenor) i Jan Kierdelewicz (bas). Artystom towarzyszyli muzycy  Kaszubsko-Pomorskiej Orkiestry Filharmonicznej pod dyrekcją Sylwestra Targosz-Szalonka.

Reklama

Koncert i wykonywane w nim utwory podobały się licznie zgromadzonej publiczności, która na zakończenie nagrodziła artystów oklaskami na stojąco.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości