Reklama

Koncert "Siedlce dla Jezusa"

CZE19

Parking przy Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach godz: 19:00

W Boże Ciało, 19 czerwca o godz. 19, na placu przed Sanktuarium Św. Józefa w Siedlcach, odbędzie się koncert „Siedlce dla Jezusa”.

Hasłem tegorocznej edycji będą słowa św. Jana Apostoła: „Duch daje świadectwo” (1J 5,6). Oprawę muzyczną zapewni zespół Dwie Drogi z Lublina, a świadectwo działania Boga w codzienności wygłosi znany trener piłki nożnej, były reprezentant Polski, Jacek Magiera ze swoją małżonką Magdaleną. Po ich wystąpieniu zaplanowano adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie z modlitwą o uzdrowienie z lęku
przed dawaniem świadectwa o miłości Chrystusa.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce, Tomasz Hapunowicz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/06/2025 10:01
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pawel - niezalogowany 2025-06-16 09:22:24

    Dlatego wyjechalem z Siedlec.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Popieram - niezalogowany 2025-06-16 09:26:34

    Nie tęsknimy

    • Zgłoś wpis
  • Bary - niezalogowany 2025-06-16 10:49:35

    Ja też nie tęsknię. Najlepiej nie wracaj.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości