Reklama

Kto zniszczył znaki w Głoskowie? Wójt Borowia zaprasza wandali do urzędu

Wiesław Gąska prosi, by osoba, która zniszczyła znaki w Głoskowie sama zgłosiła się w najbliższy poniedziałek do urzędu gminy. Inaczej sprawa trafi na policję.

Kilkanaście minut temu (5 listopada) Na facebooku Wiesława Gąski, wójta gminy Borowie pojawiło się zdjęcie zniszczonego znaku. Znak został pomazany sprayem w Głoskowie, na ul. Szkolnej.

- Osoba, która tego dokonała proszona jest o zgłoszenie się w poniedziałek do Urzędu Gminy w Borowiu, w przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona do policji – apeluje wójt Wiesław Gąska  i dodaje:  - Niszczenie mienia znacznej wartości jest przestępstwem. Jako gospodarzowi gminy jest mi przykro, że są osoby które niszczą mienie gminne zważywszy na fakt że ulica kilka tygodni temu została przebudowana i oznakowana.

Reklama

 

fot. arch. wójta gminy Borowie

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości