W gminie Bielany czołg uderzył w wóz strażacki.
Do zdarzenia doszło wczoraj, w niedzielę 8 października.
Na terenie wsi Bielany – Wąsy odbywał się piknik historyczny. W czołgu nie zadziałały hamulce i kierujący czołg najechał na wóz strażacki OSP Kowiesy. Strażacy zabezpieczali imprezę. Nikomu nic się nie stało. Ale w wozie strażackim lufa wybiła szybę.
Zdjęcie dzięki uprzejmości https://www.facebook.com/samochodyratownicze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze