Dwanaście dziewczyn weźmie udział w tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia Ziemi Garwolińskiej. Co ciekawe, wśród kandydatek do tytułu nie ma ani jednej garwolinianki! Silnie reprezentowana jest za to gmina Pilawa, z której pochodzą trzy kandydatki. Po dwie dziewczyny są również z gmin Borowie i Górzno.
Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie dla Garwolina. Odbywa się ona również pod honorowym patronatem starosty garwolińskiego Grzegorza Woźniaka. W tym roku odbędzie się trzecia edycja konkursu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!