Siedleccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie ujawnili na terenie Siedlec lokal, który służył jako nielegalny salon gier.
W lokalu znajdowało się osiem automatów do gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli sprzęt oraz 14 tys. zł w gotówce. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi ponad 110 tys. zł.
W związku z prowadzeniem nielegalnych gier hazardowych jedna osoba usłyszała zarzut.
- Za posiadanie automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat - informuje siedlecka policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze