Reklama

Nielegalny salon gier w Siedlcach

Siedleccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie ujawnili na terenie Siedlec lokal, który służył jako nielegalny salon gier.

W lokalu znajdowało się osiem automatów do gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli sprzęt oraz 14 tys. zł w gotówce. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi ponad 110 tys. zł.

W związku z prowadzeniem nielegalnych gier hazardowych jedna osoba usłyszała zarzut.

- Za posiadanie automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat - informuje siedlecka policja.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości