Reklama

Nowa stacja uzdatniania wody

W Świniarach 8 lipca otwarto nową stację uzdatniania wody.

W miejscu starej stacji uzdatniania wody w Świniarach w gm. Mokobody zbudowano nową, energooszczędną i w pełni zautomatyzowaną. Użyto tu nowoczesnej technologii, która znacznie poprawiła jakość dostarczanej wody.

Inwestycja otrzymała 2 mln zł dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej w wydaniu papierowym TS.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości