W Świniarach 8 lipca otwarto nową stację uzdatniania wody.
W miejscu starej stacji uzdatniania wody w Świniarach w gm. Mokobody zbudowano nową, energooszczędną i w pełni zautomatyzowaną. Użyto tu nowoczesnej technologii, która znacznie poprawiła jakość dostarczanej wody.
Inwestycja otrzymała 2 mln zł dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Więcej w wydaniu papierowym TS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!