Na nieoficjalnej stronie (www.pogonsiedlce.com) Pogoni Siedlce pojawiła się gorąca dyskusja na temat nowego herbu klubu. Nowy herb doskonale odwzorowuje barwy klubowe biało-niebieskie. Chciałbym poznać opinie ludzi, co sądzą na temat nowego herbu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!