Reklama

Oszuści namierzeni

Przed mińskim dworcem kolejowym zatrzymano trójkę oszustów bankowych, którzy wyłudzili w kilku bankach kredyty na ponad 70 tysięcy złotych.

Oszustów namierzono na jednym z parkingów pod dworcem kolejowym w Mińsku Mazowieckim. Jak się okazało się, planowali kolejne oszustwo.

31-letnia Adrianna A. z Legionowa oraz dwaj mieszkańcy Warszawy - 28-letni Wojciech S. i 26-letni Tomasz M. usłyszeli zarzut licznych wyłudzeń kredytowych przy pomocy fałszywych zaświadczeń o zatrudnieniu. Sąd aresztował ich na trzy miesiące. Zatrzymano też jednego z mińszczan, podejrzewanego o współudział w wyłudzeniach. "Bankowa grupa” wyłudziła dotychczas kredyty na ponad 70 tysięcy złotych. Policjanci badają, jakie role odgrywali w tym procederze poszczególni oszuści i czy nie działali również poza Mińskiem Mazowieckim. (opr. Ana za KSP)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama