Piana party, dmuchańce, loteria fantowa, pokazy strażackie i wojskowe, a także rodzinne konkursy i występy artystyczne – to tylko część atrakcji przygotowanych na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodziny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach. Wstęp jest bezpłatny.
Rodzinne świętowanie zaplanowano w godz. 10.00–13.00 na terenach Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Konarskiego 5/7. Organizatorzy przygotowali bogaty program skierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
W programie znalazły się występy artystyczne, rodzinny konkurs „Mam Talent”, loteria fantowa, konkurencje sportowe oraz cieszące się dużą popularnością Piana Party. Na najmłodszych czekać będą także dmuchane place zabaw, kolorowe tatuaże, malowanie twarzy oraz możliwość projektowania i ozdabiania koszulek, czapeczek i toreb.

Nie zabraknie również atrakcji edukacyjnych i pokazowych. Uczestnicy będą mogli obejrzeć radiowóz policyjny, wóz strażacki oraz sprzęt prezentowany przez wojsko. Zaplanowano także pokaz wyposażenia wojskowego. Swoje stoisko przygotuje również Nadleśnictwo, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o przyrodzie i gospodarce leśnej.
Dla dzieci przygotowano także warsztaty sadzenia kwiatów w kolorowych doniczkach, a pamiątkowe zdjęcia będzie można zrobić w specjalnej fotobudce.
Podczas pikniku działać będzie również strefa gastronomiczna. W sprzedaży znajdą się m.in. hot dogi, zapiekanki, gofry, lody, domowe ciasta i inne słodkości.
Organizatorzy zapowiadają, że szkoła na kilka godzin zamieni się w miejsce rodzinnej zabawy, integracji i wspólnego spędzania czasu.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Siedlec do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i Dnia Rodziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze