Podczas dzisiejszej sesji siedleckiej rady miasta został wybrany nowy przewodniczący. Wybór Roberta Chojeckiego na tę funkcję chyba nikogo nie zdziwił.
Robert Chojecki dotychczas pełnił funkcję wiceprzewodniczącego. Kto go zastąpi na tym stanowisku?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bardzo dobry wybór. Życzę powodzenia Panie Robercie
Bardzo dobry wybór. Życzę powodzenia Panie Robercie