Reklama

Siedlce: Czyj to telefon?

21 listopada w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Wojskowej w Siedlcach znaleziono telefon. Policja szuka właściciela przedmiotu.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że tutejszej jednostce można odebrać telefon marki SAMSUNG znaleziony 21 listopada 2023r. w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z Wojskową w Siedlcach.

Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczny na zdjęciu telefon, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości