21 listopada w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Wojskowej w Siedlcach znaleziono telefon. Policja szuka właściciela przedmiotu.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że tutejszej jednostce można odebrać telefon marki SAMSUNG znaleziony 21 listopada 2023r. w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z Wojskową w Siedlcach.
Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczny na zdjęciu telefon, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze