To dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Roskosz. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na przebudowę tych dwóch odcinków ulic w tym rejonie.
Prace będą obejmowały frezowanie starej nawierzchni i nową warstwę asfaltu, zarówno na jezdni, jak i zatokach postojowych. Zostaną przeprowadzone na ul. Unitów Podlaskich (od skrzyżowania z Pescantina/Żeglarską do ul. Romanówka) oraz na ul. Romanówka (od Unitów Podlaskich do Garwolińskiej - drogi wojskowe)
Na wykonanie robót przewidziano 90 dni od momentu podpisania umowy z wykonawcą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Napiszcie o parkingu nowoczesnym na ulicy Sokołowska 44 to dopiero ciekawość.
Polecam dla Redakcji oprócz wspaniałego parkingu - Sokołowska 44, wybrać się spacerkiem Sokołowską w stronę Strzały i zrobić stosowny reportaż. Chodniki pamiętają rządy Gomółki. Po obu stronach Sokołowskiej jest mnóstwo przedsiębiorstw, uczelnia i ....szkoła podstawowa. Czy, któryś z gospodarzy ostatniego dwudziestolecia, przeszedł się pieszo Sokołowską do granic miasta? Może trzeba ich na spacerek zaprosić?
Jakie drogi wojskowe?
Zaś IV etapu obwodnicy nadal nie ma...
Wkońcu coś się dzieje. Tamten to tylko muskuły prężył a jak już nie dawał rady to wołał Rafałka i Zielińską.
a gdzie jest wiadukt na domanickiej? w cz.d.? czy czekamy aż śnieg spadnie? wtedy będzie wina piep.....go śniegu - jak on śmiał spaść?
Najlepiej zamknąć od razu całe miasto, przecież ludzie wcale nie muszą się przemieszczac do pracy, do lekarza, do sklepu... W tym mieście są o wiele gorsze ulice, co remontu od powstania nie widziały... Kto taki ważny mieszka na Romanowce, że trzeba mu/jej nowy asfalt położyć??
Radny miasta
no właśnie! miał być koniec maja, jest połowa wakacji, a wiaduktu jak nie było tak nie ma! a co oni mają inny kalendarz niż reszta świata? nie cytali co podpisywali? nie cytaty nie pisaty?! same anialfabety tam siedzom?! to wygonić, po co tam siedzom.
Osiedle Roszkosz dziękuję Panu Prezytentowi oraz Radzie Miasta że dostrzegli problem dziurawych ulic na tym osiedlu. Nie były one remontowane odkąd istnieje to osiedle. Po tylu latach zaniedbań przez poprzedników nareszcie w mieście jest dużo prowadzonych prac remontowych w tym zakresie. A dla tych co marudzą że miasto zakorkowane przez remonty, dzrodzy Państwo, najpierw musi być roszkę gorzej, żeby później było lepiej.
Napiszcie o parkingu nowoczesnym na ulicy Sokołowska 44 to dopiero ciekawość.
Polecam dla Redakcji oprócz wspaniałego parkingu - Sokołowska 44, wybrać się spacerkiem Sokołowską w stronę Strzały i zrobić stosowny reportaż. Chodniki pamiętają rządy Gomółki. Po obu stronach Sokołowskiej jest mnóstwo przedsiębiorstw, uczelnia i ....szkoła podstawowa. Czy, któryś z gospodarzy ostatniego dwudziestolecia, przeszedł się pieszo Sokołowską do granic miasta? Może trzeba ich na spacerek zaprosić?
Jakie drogi wojskowe?