Reklama

Siedlce: Wulgarny rysunek i poprzebijane opony w kilkudziesięciu samochodach

Dzisiejszej nocy, około północy na ul. Partyzantów w Siedlcach nieznany wandal uszkodził ok. 20 samochodów.

Na każdym został narysowany wulgarny rysunek, zostały też przebite opony. Dodatkowo, jak mówią właściciele uszkodzonych pojazdów, nieznany sprawca na przedniej szybie zostawił karteczkę.

Na miejscu policjanci prowadzą oględziny i wyjaśniają okoliczności tego aktu wandalizmu. Funkcjonariusze przeglądają też nagrania z monitoringu.

Kto i dlaczego uszkodził auta? O przebiegu czynności i jej efektach będziemy informować.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości