Dzisiejszej nocy, około północy na ul. Partyzantów w Siedlcach nieznany wandal uszkodził ok. 20 samochodów.
Na każdym został narysowany wulgarny rysunek, zostały też przebite opony. Dodatkowo, jak mówią właściciele uszkodzonych pojazdów, nieznany sprawca na przedniej szybie zostawił karteczkę.
Na miejscu policjanci prowadzą oględziny i wyjaśniają okoliczności tego aktu wandalizmu. Funkcjonariusze przeglądają też nagrania z monitoringu.
Kto i dlaczego uszkodził auta? O przebiegu czynności i jej efektach będziemy informować.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze