Reklama

Siedleccy radni zachęcają do „podzielenia się ciepłem”

Siedleccy radni ze Stowarzyszenia Polska 2050 - Iwona Maria Orzełowska i Mariusz Dobijański zapraszają mieszkańców do udziału w akcji „Podziel się ciepłem”.

- Zbli żają się Święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy jesteśmy razem, życzymy sobie wszelkiego dobra, miłości, spokoju i ciepła rodzinnego. No właśnie, ciepła… Zimno na dworze, prawda? Myślałeś, w jaki sposób możesz podzielić się ciepłem z innymi? Na pewno w Twojej szafie jest pełno ciepłych czapek i szalików. Chcemy podpowiedzieć Ci, co możesz z nimi zrobić! - czytamy w informacji prasowej przesłanej przez radnych. -Każdy, kto zechce "Podzielić się ciepłem" z osobami, które szczególnie potrzebują tego w okresie zimy, może przynieść: szaliki, rękawiczki, czapki i zawiązać je na drzewkach wskazanych przez Siedlecką Spółdzielnię Mieszkaniową, która jest naszym partnerem w tej akcji. Do podarunku można dołączyć karteczkę z dobrym słowem, aby osobie obdarowanej w ten zimowy czas było cieplej na dworze i w sercu.

Akcja odbędzie się w dniach 6-13 grudnia. Dary zostaną przekazane do siedleckiej noclegowni. Wcześniej wypierze je Eko-Pralnia Laguna.

Reklama

Adresy w Siedlcach, przy których 6 grudnia możesz "Podzielić się ciepłem":

- ul. Sobieskiego miasteczko ruchu rowerowego, koło żłobka, pierwsze drzewo przy znaku;

- ul. Wyszyńskiego 21 za szlabanem pierwsze drzewo,koło przedszkola, naprzeciwko KRUSU;

- ul. Żuławska 2 na rogu, pierwsze drzewo naprzeciwko szkoły nr 8;

- ul. Niepodległości 2 kl I , na rogu, rozłożysty sumak.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości