Reklama

Siedziba Związku Komunalnego - w Urzędzie Gminy w Siedlcach

Związek Komunalny „Zielone Gminy”, którego zadaniem jest zagospodarowanie ponad 16-sto hektarowej działki w Woli Suchożebrskiej i wybudowanie na niej składowiska odpadów, ma już nie tylko swoją działkę (przekazaną właśnie przez starostę siedleckiego), ale wiadomo też, gdzie będzie się mieściła siedziba Związku.

Początkowo planowano, że znajdzie się ona w gminie Wiśniew. To jest już jednak nieaktualne.

- Siedziba Związku Komunalnego znajdzie się w budynku Urzędu Gminy w Siedlcach – mówi wójt gminy Siedlce, Henryk Brodowski. - Będzie to raptem jeden pokój. Związek zatrudni też tylko jednego pracownika, dyrektora biura. Zarząd Związku będzie wybrany spośród wójtów, ale będą oni sprawowali swoje funkcje całkowicie społecznie. (Z.J.)



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama