Reklama

Silvers Band zagra koncert w klasztorze

Miłośnicy muzyki z pogranicza bluesa i rocka powinni w najbliższą niedzielę 2 czerwca wybrać się do Węgrowa.

Tam w Centrum Dialogu Kultur (dawny klasztor ojców franciszkanów reformatów) o godz. 20 wystąpi grupa Silvers Band w składzie: Waldemar Górecki, Radosław Górecki, Krzysztof GromekTomasz Sobisz. Zespół wykona zarówno polskie jak i zagraniczne utwory z pogranicza bluesa i rocka.

Koncert odbędzie się ramach cyklu „Wieczory Mistrzów” Wstęp wolny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości