Reklama

Śpiewnik papieski w Parku Miejskim Aleksandria

MAJ31

Park Miejski Aleksandria godz: 19:00

31 maja o godz. 19 w Parku Miejskim Aleksandria odbędzie się koncert "Śpiewnik Papieski". To dzieło wyjątkowe, powstałe z wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II.

Podczas koncertu usłyszymy 11 utworów z poezją Karola Wojtyły, do której muzykę napisał Waldemar Koperkiewicz.

Spektakl jest przykładem szczególnego wyczucia i umiejętności łączenia głębi poetyckich fraz z naprawdę dobrą muzyką. Przebojowe wykonanie utworów, różnorodność aranżacji muzycznych budzą wzruszenie, a zarazem tęsknotę za światem pontyfikatu Jana Pawła II - czytamy na stronie CKiS. 

Wstęp wolny!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2025 09:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama