31 maja o godz. 19 w Parku Miejskim Aleksandria odbędzie się koncert "Śpiewnik Papieski". To dzieło wyjątkowe, powstałe z wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II.
Podczas koncertu usłyszymy 11 utworów z poezją Karola Wojtyły, do której muzykę napisał Waldemar Koperkiewicz.
Spektakl jest przykładem szczególnego wyczucia i umiejętności łączenia głębi poetyckich fraz z naprawdę dobrą muzyką. Przebojowe wykonanie utworów, różnorodność aranżacji muzycznych budzą wzruszenie, a zarazem tęsknotę za światem pontyfikatu Jana Pawła II - czytamy na stronie CKiS.
Wstęp wolny!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze