Reklama

Sportowiec dilerem?

W ubiegłym tygodniu siedleccy kryminalni z zespołu do zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-letniego siedleckiego sportowca, przy którym znaleziono znaczne ilości marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy.

W miniony piątek, 9 września, Sąd Rejonowy w Siedlcach nakazał sportowca-dilera tymczasowo aresztować. Dwudziestopięciolatek był znany siedleckim policjantom już od kilku lat, gdyż poza rozwojem swojego sportowego talentu zajmował się też działalnością przestępczą. Przed kilkoma laty był przyłapany na transporcie kontrabandy tytoniowej.

Ostatnio, jak ustalili kryminalni, ulokował swój przestępczy biznes w handlu narkotykowym. W tym hermetycznym światku nie wszystkim się to chyba podobało, gdyż pewne informacje o jego narkobiznesie dotarły do funkcjonariuszy.

Reklama

Kryminalni nie zwykli marnować takiej okazji. W ubiegłym tygodniu zatrzymali dwudziestopięciolatka. Efektem ich działań było przejęcie prawie 1,5 kg marihuany, 50 gramów amfetaminy oraz 185 tabletek ekstazy. W miejscu zamieszkania dilera zabezpieczono znaczne ilości gotówki. Zaskoczony diler złożył obszerne wyjaśnienie, co skutkowało zatrzymaniem kolejnych zamieszanych w tę sprawę.

Gdy podajemy tę informację, sportowiec-diler jest już za murami siedleckiego więzienia. Jego kariera sportowa została chyba przerwana całkowicie. Policjanci pracujący przy tej sprawie odmawiają podania szczegółów, ale wspomnieli, że to jeszcze nie koniec…

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama