W najbliższą sobotę, 30 maja w Sokołowie Podlaskim odbędzie się MAZOpiknik, czyli rodzina impreza pełna atrakcji. W programie między innymi: wielkie plenerowe gotowanie, degustacja potraw regionalnych, pokazy iluzjonisty, a także warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.
Impreza odbędzie się na terenie dawnej Cukrowni przy ul. Fabrycznej 1 w Sokołowie Podlaskim. Już od godz. 13 rozpoczną się ekologiczne warsztaty ogrodnicze, następnie będzie można stworzyć zapach Mazowsza oraz malować kamienie w mazowieckie wzory. Uczestników pikniku czekają liczne zabawy i aktywności. Miłośnicy kuchni spróbują regionalnych potraw przygotowanych przez Łukasza Konika, kucharza i miłośnika żużla.
Z kolei w miasteczku zdrowia będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi i poziom dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu czy objętość płuc.
O godz. 18.30 odbędą się warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem, a o godz. 20.45 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół Poparzeni Kawą Trzy.
MAZOpikniki to cykl plenerowych imprez rodzinnych organizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego. Wydarzenia promują poszczególne miasta regionu i zachęcają do ich odwiedzania.
Wydarzenia można śledzić w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski/.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze