Na ulicach Siedlec od samego rana kilkuset wolontariuszy zbiera datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za które zostanie zakupiony sprzęt do leczenia dzieci z chorobami nefrologicznymi i urologicznymi. Od samego rana na siedlczan czekało wiele atrakcji.
W ośrodku Klonowa Day Spa ordynator siedleckiej chirurgii dziecięcej, Magdalena Daniel za datek do puszki udzielała chętnym bezpłatnie lekcji gry w squasha. Także wejście na siedleckie lodowisko było bezpłatne pod warunkiem wrzucenia monety do puszki wolontariuszy. W samo południe na Placu gen. Sikorskiego zorganizowano wiele atrakcji dla najmłodszych: były gry i zabawy, byli rycerze i żołnierze, można było obejrzeć sprzęt wojskowy, spróbować grochówki, postrzelać z wiatrówki na strzelnicy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!