W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach odbywa się dzisiaj kolejny Zjazd Absolwentów.
Ropoczął się on od mszy świętej w kościele pw. Św. Stanisława. W tej chwili trwa uroczystość w szkole. W jej trakcie odsłonięto również figurę Elektrycznego Jacka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze