Reklama

Zmiana na stanowisku rzecznika łosickiej policji

Od dziś (25 stycznia) obowiązki rzecznika prasowego policji w Łosicach przejmuje Weronika Wujek. Nina Zaniewicz, która pełniła tę funkcję przez cztery lata, przechodzi wkrótce na emeryturę.

 

Aspirant Nina Zaniewicz będzie pracowała w KPP w Łosicach  do 2 lutego.   Od dzisiaj (25 stycznia) jej obowiązki rzecznika prasowego przejęła Weronika Wujek.

Weronika Wujek jest młodszym aspirantem.  W policji pracuje od 2012 roku. Od początku pełni służbę w KPP w Łosicach. N ajpierw była to prewencja, a od 2017 roku  jest to wydział kryminalny.

 Nina Zaniewicz w policji pracuje od 2000 roku. Zanim zaczęła pełnić służbę w KPP Łosice to pracowała w policji przez 14 lat w Warszawie, gdzie przez 10 lat była policjantką na Pradze Południe. Pracowała zarówno w prewencji jak i w wydziale kryminalnym. W 2015 roku przyszła do pracy do Łosic. Od 2019 roku zostały jej powierzone obowiązki oficera prasowego KPP, a od 2020 roku dodatkowo jest rzecznikiem dyscyplinarnym.

Reklama

Pani Nino serdecznie dziękujemy za ten krótki, ale wyjątkowy czas współpracy! A pani Weronice życzymy powodzenia! I liczymy na owocną współpracę.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama