Skontaktował się z nami Czytelnik, który zwrócił uwagę, że mieszkańcy przywłaszczają sobie wyborcze banery.
- Sam miałem ochotę sobie taki baner „zaadoptować”, ale mnie ubiegli - mówi Czytelnik i wymienia, do czego banery mogą się przydać ludziom: Są w sam raz na przykrycie samochodu zimą czy tunelu w ogródku. Można też nimi zabezpieczyć kojec dla psa. Opcji jest mnóstwo.
Przypominamy, że banery są własnością komitetów wyborczych i nie można ich sobie ot tak „zaadoptować”. Wcześniej należy zapytać o zgodę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze