Reklama

Znikają wyborcze banery... „W sam raz do przykrycia tunelu”

Skontaktował się z nami Czytelnik, który zwrócił uwagę, że mieszkańcy przywłaszczają sobie wyborcze banery.

- Sam miałem ochotę sobie taki baner „zaadoptować”, ale mnie ubiegli - mówi Czytelnik i wymienia, do czego banery mogą się przydać ludziom: Są w sam raz na przykrycie samochodu zimą czy tunelu w ogródku. Można też nimi zabezpieczyć kojec dla psa. Opcji jest mnóstwo.

Przypominamy, że banery są własnością komitetów wyborczych i nie można ich sobie ot tak „zaadoptować”. Wcześniej należy zapytać o zgodę.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości