21/05/2025 | Autor: Tygodnik Siedlecki | źródło: tygodniksiedlecki.com
Na ulicy Bialskiej w Łosicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego, gdzie 23-letnia kobieta kierująca seatem zderzyła się czołowo z volvo. Kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim, natomiast 60-letni mężczyzna z volvo wyszedł bez poważniejszych obrażeń. Policja apeluje o ostrożność za kierownicą, szczególnie młodym kierowcom.