Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 19 maja ok. godz. 18 w Łosicach na ul. Bialskiej.
Z wstępnych ustaleń wynika, że 23-letnia kobieta kierująca seatem, jadąc ulicą Bialską w Łosicach w kierunku centrum miasta, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z kierującym volvo.
Młoda kobieta podróżowała sama. W stanie ciężkim została przetransportowana szpitala. Kierujący volvo 60-letni mężczyzna był trzeźwy i jeszcze tego samego dnia opuścił szpital - poinformowała mł. asp. Weronika Wujek z łosickiej KPP.
Policja apeluje do wszystkich kierowców, a szczególnie do tych młodych, o zachowanie rozsądku, zdjęcie „nogi z gazu” i niekorzystanie podczas jazdy z telefonu komórkowego wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze