14/09/2025 | Autor: Tygodnik Siedlecki | źródło: tygodniksiedlecki.com
Sukces funkcjonariuszy KMP w Siedlcach, sierżanta sztabowego Michała Kaczorowskiego i sierżanta Wojciecha Kądzieli, w mistrzostwach policjantów prewencji został uwieczniony w galerii zdjęć. Dużo emocji towarzyszyło zwycięstwu duo w konkurencji stosowania technik obezwładniania osób podczas finału Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji. Gratulacje i nagrody dla laureatów wręczyli wysocy rangą funkcjonariusze policji, a Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji objął honorowy patronat nad turniejem. Mamy powody do dumy z naszych bohaterów z KMP Siedlce!