Siedleccy policjanci najlepsi w kraju! Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach triumfowali w prestiżowych ogólnopolskich mistrzostwach. Zajęli pierwsze miejsce w konkurencji „stosowanie technik obezwładniania osób”
Sierżant sztabowy Michał Kaczorowski i sierżant Wojciech Kądziela, funkcjonariusze KMP w Siedlcach, odnieśli spektakularny sukces, zdobywając pierwsze miejsce w kraju w mistrzostwach policjantów prewencji. Duet reprezentujący garnizon mazowiecki został okrzyknięty najlepszym w konkurencji „stosowanie technik obezwładniania osób” podczas XXIX finału Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji - Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”.
Laureatom gratulacje i nagrody wręczyli najwyżsi rangą funkcjonariusze policji: I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster, Dyrektor Biura Prewencji KGP insp. Robert Kumor oraz Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Piotr Cekała.
Honorowy patronat nad finałowym turniejem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Policjantom z KMP Siedlce gratulujemy sukcesu!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No tak pierwsi w konkurencji a ostatni w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom.
Otóż to!
A gdzie kobiety? Czy nie są lepsze w obezwladnianiu?
Kraf-maga szkolił?
Zapewne szkolenie trwało od 2014 roku.........Czy już siedzi któryś za obezwładnienie obywatela.....W roku 2020 ....
A gdzie panie ? W końcu też są w policji. Zawsze wyszczekane. A zapomniałem, obstawiają tyły.
No właśnie one potrafią tylko z tyłu szczekać a jak coś to chodu.
Niechby więcej Ich było. Bardzo przydatna umiejętność. Gratulacje :-))
A kiedy konkurs w wykrywaniu oszust metod na wnuczka, policjanta i tego tam oszustw internetowych? A no tak zapomniałem... Wykrywalność stoi na poziomie 0%...
Nie wiem jak wy ale na się czuję jakoś bezpieczniej
Żartujesz. No to kiepski ten twój żart. Może jesteś w innym matrixie. Jak wrócisz z tej podróży na ziemię to się zderzysz z rzeczywistością i będzie to bolesne. Współczuję polotu.
Przydadza się na proteście nauczycieli.
Gratulacje. To funkcjonariusze, którym się chce. Dbają o siebie i obywateli, rozwijają się, inwestują w siebie i wyniki są. Brawo.
No tak pierwsi w konkurencji a ostatni w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom.
Otóż to!
A gdzie kobiety? Czy nie są lepsze w obezwladnianiu?