Reklama

Policjanci z Siedlec Mistrzami Polski w Technikach Obezwładniania

Siedleccy policjanci najlepsi w kraju! Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach triumfowali w prestiżowych ogólnopolskich mistrzostwach. Zajęli pierwsze miejsce w konkurencji „stosowanie technik obezwładniania osób”

Sierżant sztabowy Michał Kaczorowski i sierżant Wojciech Kądziela, funkcjonariusze KMP w Siedlcach, odnieśli spektakularny sukces, zdobywając pierwsze miejsce w kraju w mistrzostwach policjantów prewencji. Duet reprezentujący garnizon mazowiecki został okrzyknięty najlepszym w konkurencji „stosowanie technik obezwładniania osób” podczas XXIX finału Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji - Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”.

Laureatom gratulacje i nagrody wręczyli najwyżsi rangą funkcjonariusze policji: I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster, Dyrektor Biura Prewencji KGP insp. Robert Kumor oraz Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Piotr Cekała.

Reklama

Honorowy patronat nad finałowym turniejem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Policjantom z KMP Siedlce gratulujemy sukcesu!

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/09/2025 13:08
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JWD - niezalogowany 2025-09-14 13:47:02

    No tak pierwsi w konkurencji a ostatni w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Tylewtemacie - niezalogowany 2025-09-14 18:19:44

    Otóż to!

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2025-09-14 14:21:30

    A gdzie kobiety? Czy nie są lepsze w obezwladnianiu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości