Kebab i Frytka to nieduże dwuletnie kundelki. Opiekunowie znaleźli się w trudnej sytuacji, proszą o pomoc w adopcji piesków.
-Są energiczne, przyzwyczajone do życia na podwórku, łagodne - opisuje je opiekunka.
Jej sytuacja życiowa nie pozwala na dalszą opiekę nad pieskami. A opiekunką stała się przez przypadek.
-Zależy mi, aby znalazły kochających je ludzi. Proszę o pomoc.
Pieski są ładne, mogą być adoptowane oddzielnie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze