Reklama

Lechia ograna do zera

KPS Siedlce pewnie zmierza po awans do fazy play-off rozgrywek I ligi siatkarzy.

Podopieczni trenera Witolda Chwastyniaka potwierdzili znakomitą dyspozycję w ostatnich tygodniach pewną wygraną nad Lechią Tomaszów Mazowiecki.  Siedlczanie ograli rywala bez straty seta.

KPS Siedlce- Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:21, 25:23).

KPS: 1. Michał Kozłowski, 7. Mikołaj Miszczuk, 9. Przemysław Kupka, 10. Marcel Bakaj, 20. Bartłomiej Wójcik, 65. Michał Grabek, 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 23. Jakub Wiśniewski, 28. Tymon Majewski-Nowak.

KPS jest już pewny utrzymania, a co więcej - zdecydowanie przybliżył się do upragnionych play-off.

Reklama

W niedzielę 15 marca KPS zagra na wyjeździe z Astra Nowa Sól.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości