KPS Siedlce pewnie zmierza po awans do fazy play-off rozgrywek I ligi siatkarzy.
Podopieczni trenera Witolda Chwastyniaka potwierdzili znakomitą dyspozycję w ostatnich tygodniach pewną wygraną nad Lechią Tomaszów Mazowiecki. Siedlczanie ograli rywala bez straty seta.
KPS Siedlce- Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:21, 25:23).
KPS: 1. Michał Kozłowski, 7. Mikołaj Miszczuk, 9. Przemysław Kupka, 10. Marcel Bakaj, 20. Bartłomiej Wójcik, 65. Michał Grabek, 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 23. Jakub Wiśniewski, 28. Tymon Majewski-Nowak.

KPS jest już pewny utrzymania, a co więcej - zdecydowanie przybliżył się do upragnionych play-off.
W niedzielę 15 marca KPS zagra na wyjeździe z Astra Nowa Sól.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze